Durf jij het aan, kom dan op zaterdag 26 oktober naar de griezeligste nacht van het jaar. Durf jij je te laten meevoeren in een wereld vol schaduwen, spoken en mysterie? Verkleed je, kom langs en beleef een Halloween die je nooit zult vergeten!
Op zaterdag 26 oktober wordt het plein voor de bibliotheek in Zwijndrecht omgetoverd tot een spookachtige Halloweenlocatie voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Van 18:00 tot 21:30 uur kunnen kinderen genieten van allerlei spannende spelletjes in de griezeltenten en genieten van verschillende lekkernijen.
Dit griezel evenement wordt georganiseerd door Wijkplatform Walburg in samenwerking met de Bewoners Commissie Walburg en De Bibliotheek.
Naast de activiteiten voor kinderen is er ook een prijs voor het kind wat het leukst verkleed is maar ook voor de leukst verklede volwassene. De prijzen worden ter beschikking gesteld door “De Kantine” en Intertoys.
Daarnaast is er voor de ouders een lekker kopje koffie of thee en voor de kinderen warme chocolademelk, verzorgd en aangeboden door Jumbo. Voor een zoete afsluiting zorgt Verhagen met een heerlijk ijsje.
Naast de festiviteiten op het plein, biedt winkelcentrum Walburg ’s middags leuke Halloweenactiviteiten zoals schminken en knutselen, om iedereen alvast in de juiste stemming te brengen.
Zorg dat je erbij bent en beleef een onvergetelijke, griezelige avond vol plezier voor jong en oud!